Hotel Pivovar Purkmistr

ubytovanie Plzen
 

**** Hotel Pivovar Purkmistr / ubytovanie Plzen

Hotel Plzen Pivovar Purkmistr
Ubytovanie v Plzni Hotel Pivovar Purkmistr : Prvá historicky dochovaná zmienka o pôvodnom objekte Pivovarského dvora Purkmistr pochádza z roku 1603. V rokoch 1999-2000 bol objekt zakúpený s úmyslom prebudovania na komplex s gastronomickým a športovo-relaxačným využitím. Celý komplex bol novo otvorený dňa 6. 6. 2007 v 16 hodín.

Hotel Pivovar Purkmistr Plzeň ubytovanie :
Pivovarský hotel má 32 komfortne vybavených certifikovaných izieb. Celková kapacita je 65 lôžok (10 twin, 19 double). Vybrať si môžete z nasledujúcich izieb - 24 dvojposteľových First class, 5 dvojposteľových nefajčiarskych izieb First class, 1 jednolôžková bezbariérová izba First class, 1 dvojlôžkový apartmán De Luxe a 1 štvorlôžkový apartmán Prezident.

Plzeň Sladovnícky jačmeň hotel Ubytovanie Purkmistr popis vybavenia :
Štýlovo zariadené izby First class sú vybavené samostatnou kúpeľňou s WC, vaňou alebo sprchovací kútom, sušičom vlasov, kvalitnou kozmetikou. lcd televízory s 15ti programy + 3 programy napojené na hotelový kamerový systém (sledujete svoje zaparkované vozidlo), telefón s priamou voľbou, rozhlasový prijímač, bezpečnostný sejf, minibar, klimatizácia s termoreguláciou priamo na izbe, pevné alebo WIFI pripojenie s neobmedzeným prístupom na internet, zabezpečenie kartovým zámkom ABLOY.

Purkmistr hotel ubytovanie Plzeň Reštaurácia :
Nezameniteľnú atmosféru reštaurácie vytvárajú predovšetkým medené Varny umiestnené v prednej časti spodnej reštaurácie. Každý návštevník tak má možnosť zoznámiť sa s technológiou pivovaru. Dolná reštaurácia má kapacitu 80 osôb. Horná reštaurácia poskytne posedenie 90 osobám s možnosťou prepojenia priestor s konferenčnou sálou. Obidve reštaurácie sú vybavené velkoplošnou projekciou. K dispozícii je detský kútik v nefajčiarske priestoru. Otváracie hodiny reštaurácie sú Pondelok - Štvrtok od 11.00 do 23.00, Piatok - Sobota 11.00 až 24.00 a Nedeľa 11.00 až 23.00.

Pivovar hotel  Purkmistr Plzeň kongresové a konferenčné služby :
Pre organizovanie kongresov, rautov, banketov, recepcií, firemných prezentácií, seminárov, svadobných hostín alebo rodinných osláv tu ponúkajú na prenájom - Konferenčná miestnosť s kapacitou 80 osôb, Reštaurácia I. (prízemí) a II. (Na poschodí), historická pivnica - Priestor je odvetrávaný, vykurovaný, vybavený ozvučením a WIFI alebo pevným pripojením k internetu. Bowling s barom (kapacita 50 osôb) a Dvôr. K tomu moderné technológie, funkčné vybavenie, jednoduché ovládanie, dokonalý servis. Klimatizovaný priestor, konferenčná technika. Všetko ovládané inteligentným systémom CRESTRON ®.

Hotel Purkmistr ubytovanie v Plzni Pivovar Bowling :
Štýlový interiér s kamennou klenbou a historickými motívmi drevených sudov na stenách. Klimatizovaný priestor je vhodný pre organizovanie turnajov, firemných večierkov a priateľských zápasov. Na jednej dráhe môže hrať až 8 hráčov. Celková kapacita je 24 hráčov. Bowling je hra vhodná aj pre rodičov s deťmi, pre ktoré sú dráhy vybavené automatickými mantinely. Bar u bowlingovej haly ponúka široký sortiment alkoholických a nealkoholických nápojov vrátane možnosti objednávky jedál studenej kuchyne.

Plzeň ubytovanie Pivovar Purkmistr Hotel parkovanie :
Súčasťou komplexu Pivovarského dvora Plzeň sú podzemné garáže s kapacitou 21 miest alebo vyhradené parkovanie priamo v pivovarskom areáli. Garáže sú strážené záznamovým kamerovým systémom, ktorý je napojený do televízneho rozvodu priamo na hotelovú izbu. Bezpečnosť je zaistená automaticky sťahovacími bránami. Z parkovacie haly vstupujete priamo do budovy hotela.
Hotel Plzen Pivovar Purkmistr - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Plzen Pivovar Purkmistr - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Plzen Pivovar Purkmistr - možnosť pripojenia na internetHotel Plzen Pivovar Purkmistr - k dispozícii letná terasaHotel Plzen Pivovar Purkmistr - k dispozícii kavareňHotel Plzen Pivovar Purkmistr - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Plzen Pivovar Purkmistr - hotel má reštauráciuHotel Plzen Pivovar Purkmistr - hotel má vináreňHotel Plzen Pivovar Purkmistr - Recepcia poskytuje zmenárenské službyHotel Plzen Pivovar Purkmistr - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Plzen Pivovar Purkmistr - akceptuje creditné karty VISAHotel Plzen Pivovar Purkmistr - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Plzen Pivovar Purkmistr - akceptuje creditné karty JCBHotel Plzen Pivovar Purkmistr - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Plzen Pivovar Purkmistr - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Plzen Pivovar Purkmistr - Izby s vlastnou toaletouHotel Plzen Pivovar Purkmistr - v izbach je telefonHotel Plzen Pivovar Purkmistr - Iybz sú vybavené televízorom
Odporúčajte tyto stránky: